3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nærum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nærum er nogle af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Høje Bøge 3 og ejerlejligheden på Skodsborgvej 348, st. tv.
Villaen på Høje Bøge 3 strækker sig over 199 kvadratmeter, fordelt på 7 rum, og ligger på en 1215 kvadratmeter stor grund. Fast ejendom prisen er sat til 13.650.000 kr.
På Skodsborgvej 348 finder man en ejerlejlighed, der tilbyder 62 kvadratmeter fordelt på 2 rum. Denne bolig ligger på en stor grund på 4183 kvadratmeter og har en pris på 2.395.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.