Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Nærum:
-
Handy B.
Fra Nærum
- Stor ære i flotte resultater - Arbejdsom - Jeg går op i at arbejdet er professionelt opsat og ... -
Morgan S.
Fra Nærum
-
Timmie B.
Fra Nærum
god til operativ systemer opsætning af pc og bærbare installation af programmer både fjernsuppo...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Nikolaj L., Nikolaj L. og Nikolaj L. søger hjælp til husopgaver i Nærum
-
Opsat gips væk og dør på 1. Sal.
Fra Nikolaj L. (Nærum)
Vi ønsker at etablere en gips væk på 1. Sal da repos skal omdannes til værelse. Der skal opsættes v... -
Fjernet savsmulds tapet og lavet hvid filt og malet dette.
Fra Nikolaj L. (Nærum)
Vi skal have fjernet savsmuldstapet på ca 50-75m2. Derefter skal vi have lavet filt og malet. Malin... -
Lavet loft til kip og tilføjet vindue/hems
Fra Nikolaj L. (Nærum)
Vi har et uudnyttet loftrum. Der vil vi have lavet disponibel rum/værelse og tilføjet vindue. Taget...
Nana M., Joakim R. og Nana M. søger hjælp til haveopgaver i Nærum
-
Faskine i plæne (etablering)
Fra Nana M. (Nærum)
Vi skal have etableret en faskine som kan aftage vand for ca 50 m2 tag. Den skal graves ned og der ... -
Nedgravning af trampolin
Fra Joakim R. (Nærum)
Nedgravning af Salta Baseground 305x214cm. Vi er allerede startet, græsset er væk. Jorden skal bliv... -
130 m2 fliser skal lægges
Fra Nana M. (Nærum)
Vi skal have lagt 130 m2 fliser. Det er 40x40 betonfliser som skal ligges med fire fliser indrammet...
Saddiq Q., Kenni K. og Kenni K. søger hjælp til diverse opgaver i Nærum
-
Stablet Brænde
Fra Saddiq Q. (Nærum)
Stablet 10 rummeter løs brænde og 25m ned til carport. Ønskes klaret idag eller imorgen. Der er lys... -
Sætte et dæk på knallert
Fra Kenni K. (Nærum)
Har brug for hjælp til at montere et nyt dæk på min knallerts forhjul. Har selv dækket Medbring se... -
Sætte et dæk på knallert
Fra Kenni K. (Nærum)
Har brug for hjælp til at montere et nyt dæk på min knallerts forhjul. Har selv dækket Medbring se...